Kas mes esame

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Tai veržlus ir draugiškas kolektyvas, kupinas idėjų, siekiantis ir ieškantis geriausių sprendimų.  Export Discovery puikus pasirinkimas - su jų pagalba praplėtėme savo verslą kitose šalyse ir užsitikrinom sau stabilius santykius su užsienio partneriais. Esame patenkinti bendru įdirbiu ir augančiu exporto užsakymų kiekiu.


Morenas Jasevičius

Pardavimų direktorius

UAB A. Jasevičiaus baldai

Jasevičiaus baldai

Esame labai patenkinti prieš keletą metų partneriais pasirinkę Export Discovery. Ilgai dvejojome, ar eiti pigesniu, ilgesniu ir labiau įsipareigojimus keliančiu keliu ir patiems steigti eksporto pardavimų padalinį, ko pasekoje daryti klaidas, iš jų mokintis ir rezultato tikėtis ilgojoje perspektyvoje. Šiandien abejonių nekelia, jog pasirinkome teisingai ir toliau tęsiame kelionę su profesionalų komanda, kuri mums atneša sėkmę.


Vaidas Mureika

Direktorius

UAB Proplastik

ProPlastik

Nusprendę plėsti pardavimus užsienio rinkose, išbandėme keletą įmonių, tačiau rezultatų nebuvo. 2022 m pavasarį keliai suvedė su Export discovery, ir, nepraėjus nei pusei metų, turime didžiulį užsakymą, kasdieną gauname vis naujų ir įdomių užklausų. Galiu pasidžiaugti, jog su šia įmone dirbti paprasta, kadangi dirba motyvuoti, profesionalūs specialistai, įsiklausantys į kliento poreikius, reguojantys į pokyčius, nuolat besimokantys ir dedantys maksimalias pastangas sukurti sėkmės istoriją klientui. Rekomenduoju.


Rūta Žilevičiūtė-Martinėnė

Direktorė

UAB Profileksas

Idomus

Susisiekti

Pildykite formą ir susisieksime su Jumis per 24 val. aptarti jūsų verslo plėtros galimybių.

Kabutė

Nuo 2011 metų padedu Lietuvos verslams auginti pardavimus Skandinavijos ir Vakarų Europos rinkose bei išnaudoti visą įmonės potencialą.

Stanislovas

Stanislovas Globis

Direktorius