Kas mes esame

DUK

Bendraudami su įmonėmis sulaukiame labai daug klausimų, todėl pasistengsime į juos atsakyti. Žemiau pateikiami dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai į juos.

Neradote jums reikalingo atsakymo? Rašykite [email protected] arba skambinkite: +370 648 50486

Taip pat galite rezervuoti laiką susitikimui.

Tai priklauso nuo industrijos, tikslinių klientų ir produkto. Turime sėkmės istoriją, kai pirmas didelis užsakymas iš užsienio įmonės buvo patvirtintas po 3 mėnesių. Tačiau taip pat turime istoriją, kai įėjimas į du baldų prekybos tinklus užtruko virš vienerių metų (tiesa, dabar 80% mūsų klientų gamybos apkrauta užsakymais iš šių dviejų prekybos tinklų ir įmonė sėkmingai auga). Per kiek laiko galima tikėtis pradėti pardavimus labai priklauso nuo industrijos ir situacijos rinkoje. Vidutiniškai keliame sau tikslą pradėti rimtus pardavimus per 6-9 mėnesius

Šiuo metu dirbame su garažo vartais, baldais, metalo apdirbimu, plastiko liejimu, užkandžiais, santechnikos prekėmis, metalo konstrukcijom statybai, moduliniais namais, kosmetika, šiltnamiais, langais, medžio apdirbimu ir kt. Pardavimo procesas gana universalus, todėl beveik visos kitos šakos taip pat tinkamos.

Vienintelė vieta viso pardavimo proceso metu, kur mes prašome, kad dalyvautų jūsų žmogus yra susitikimai (gyvi arba online). Čia yra ta vieta, kur kartais gauname techninių klausimų, kur būna aptariama gaminių specifika, gamybos ypatumai, todėl reikia jūsų įmonės darbuotojo, gerai suprantančio techninę dalį. Mes daug gilinamės ir mokomės nuo pat pradžių, todėl būname tikrai kompetetingi kokybiškai suvaldyti pirmuosius pokalbius telefonu, el. laiškais, tęsti bendravimą po susitikimų, ilgainiui pradedame ir vieni dalyvauti susitikimuose. Tačiau pradžioje, susitikimų metu prašome pagalbos. Mes valdome pokalbį, kalbamės apie bendradarbiavimo galimybes, komercinius dalykus, o jūsų įmonės darbuotojas konsultuoja iš techninės pusės. Toks principas puikiai veikia dirbant su mūsų klientais, todėl tokiu būdu dirbame ir auginame pardavimus.

Pirmiausia, mes aptarsime kokie yra jūsų tikslai, kokie lūkesčiai, kokios rinkos ir kokie klientai jus domina. Tada mes paruošime savo matymą, planą ir strategiją. Ją pasitvirtinę, mes dirbsime mėnesį laiko, per tą laiką siųsime jums ataskaitas, o po mėnesio darysime susitikimą. Susitikimo metu kartu aptarsime koks grįžtamasis ryšys iš kalbintų įmonių, koks įspūdis po susitikimų su užsieniečiais, kokie konkretūs pokalbiai užsimezgė ir kokioje situacijoje esame. Jeigu jūs manysite, kad einame teisingu keliu, viskas vyksta kokybiškai ir tai tęsiant po kelių mėnesių prasidės užsakymai, jūs galėsite mums "duoti žalią šviesą" dar mėnesiui. Po antro mėnesio vėl turėsime aptarimą ir tarsimės ar tęsiame trečią mėnesį. Ir t.t. Jums nereikia įsipareigoti iš karto pusei metų ar metams. Jūs eigoje matysite, kaip viskas vyksta ir turėsite galimybę sutartį nutraukti bet kuriuo metu. Mūsų įsipareigojimas yra orientacija į rezultatą, nes mūsų tikslas yra sukurti bendradarbiavimą su rimtais partneriais keliems metams į priekį, kur atnešdami savo pardavimų patirtį, galėtume auginti pardavimus ir uždirbti iš sėkmės mokesčio.

Sutarties kaina kiekvienu atveju paskaičiuojama individualiai. Apytiksliai galima orientuotis į vieno samdomo eksporto vadybininko kainą. 

Prie jūsų įmonės pardavimų iš mūsų komandos dirbtų trys žmonės: 
- Vadybininkas (min 80 val./mėn) - ieško naujų klientų, renka jų kontaktus, skambina, ieško sprendimus priimančių asmenų, kalbasi telefonu, aiškinasi bendradarbiavimo galimybes, siunčia informaciją apie produktus ir įmonę, organizuojasi online susitikimus, juose dalyvauja, po susitikimų „follow-upina“.
- Projekto vadovas - dalyvauja susitikimuose su užsienio klientais, derisi dėl strateginių klausimų, vadovauja pardavimams, užtikrina sklandų vadybininko darbą, daro kasdieninius aptarimus su vadybininku.
- Pardavimų direktorius - dalyvauja ruošdamas strategiją, daro savaitinius susirinkimus su komanda, aptaria per savaitę padarytus darbus, suplanuoja ateinančią savaitę, aptaria pardavimų eigą ir strateginius klausimus.

Tikrai taip. Mes esame alternatyva pardavimų vadybininkui pasamdytam įmonės viduje. Pasamdę vadybininką jūs turėsite jį apmokyti, motyvuoti, sukurti KPI ir atskaitomybės sistemą, vadovauti jo darbui. Rinkdamiesi mus, jūs gautumėte visą komandą, kuri dirba pagal labai aiškią ir jau atidirbtą sistemą. Jau tris metus dieną iš dienos tai tobuliname ir tobulinsime toliau. Tačiau iš esmės, samdomas vadybininkas yra viena iš jūsų galimybių.

Taip. Visa informacija yra prieinama bet kuriuo metu, galite gyvai matyti, kokius kontaktus esame surinkę ir kokius veiksmus su jais atliekame.

Kas dvi savaites darome aptariamąjį susirinkimą, kurio metu pristatome išsamią ataskaitą apie rezultatus, grįžtamąjį ryšį iš rinkos, įvykusius pokalbius su klientais ir suplanuotus tolimesnius veiksmus.

Prasidėjus pardavimams, mes toliau palaikome ryšį su užsienio klientu, geriname santykius, kalbamės apie naujus produktus, asortimento plėtrą, naujas sutartis ir didiname pardavimus tam pačiam klientui. Ties pirmais pardavimais darbas nesibaigia. Priešingai, dažniausiai darbas čia tik prasideda, nes pradėjus dirbti ir atsiradus pasitikėjimui, galime kalbėti apie vis didesnius ir didesnius užsakymus iš užsienio kliento. Lygiagrečiai, nuolat ieškome naujų užsienio klientų.

Mūsų įmonės vadybininko ir projektų vadovo laikas įskaičiuotas į sutarties kainą, tai papildomai nieko nekainuoja. Už skrydžius, transportą ir viešbučius apmokėti turėtų jūsų įmonė.

Susisiekti

Pildykite formą ir susisieksime su Jumis per 24 val. aptarti jūsų verslo plėtros galimybių.

Kabutė

Nuo 2011 metų padedu Lietuvos verslams auginti pardavimus Skandinavijos ir Vakarų Europos rinkose bei išnaudoti visą įmonės potencialą.

Stanislovas

Stanislovas Globis

Direktorius